Блок живлення Azza PSAZ-750G (PSAZ-750G ATX3.0)
В наявності
Код: 105109
Виробник: AZZA
Характеристики
+12V1 - 62А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Блок живлення від AZZA, призначений для живлення комп’ютерної системи просунутого рівня. Виготовлений у форм-факторі ATX і наділений потужністю 750 Вт. Він також підтримує новітні стандарти, включаючи ATX 3.0 і PCIe 5.0, що дозволяє підключати сучасне обладнання і забезпечує максимальну сумісність. За охолодження блоку живлення відповідає 120-міліметровий вентилятор, забезпечуючи практично безшумну роботу системи.
+12V1 62А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 3
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2 кг
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 750 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%