Блок живлення AZZA PSAZ-850G(ATX3.1) 850W
В наявності
Код: 105113
Виробник: AZZA
Характеристики
+12V1 - 70А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Екокерування вентилятором
Готовність до наступного покоління
Тиха та надійна робота
Повністю модульна конструкція
Універсальний діапазон потужності
Блок живлення AZZA PSAZ-850G підтримує широкий діапазон вхідної напруги від 100 до 240 В, що робить його придатним для користувачів з усього світу. Ця універсальність гарантує надійну роботу в різних умовах, незалежно від того, чи створюєте ви компактну робочу станцію або потужну ігрову систему.
Чому варто обрати AZZA PSAZ-850G?
+12V1 70А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 3
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 9
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150x140x86 мм
Колір чорний
Модульне підключення з модульним підключенням
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 850 Вт
Рівень шуму 35 дБ
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-6 %
Hit
Акумуляторний пилосос Karcher KVA 2 (1.198-730.0)
Sale
-33 %
Hit
Інфрачервоний обігрівач AENO Premium Eco Smart Heater LED White (AGH0003S)
-36 %
Інфрачервоний обігрівач AENO Premium Eco Smart Heater Black (AGH0002S)
-23 %