Блок живлення AZZA PSAZ-750W (PSAZ-750W(ATX3.1)
В наявності
Код: 105111
Виробник: AZZA
Характеристики
+12V1 - 62.5А
+3.3V - 20А
+5V - 20А
Оплата
Повна підтримка стандартів ATX 3.1 та PCIe 5.1
Блок живлення AZZA PSAZ-750W спроектований із урахуванням вимог сучасної графіки. Відповідність стандарту ATX 3.1 гарантує підвищену стійкість до короткочасних стрибків потужності, а рідний роз’єм 12V-2x6 забезпечує надійне підключення найпотужніших відеокарт без використання перехідників.
Енергоефективність стандарту 80 PLUS Bronze
Тихе охолодження з інтелектуальним керуванням
Надійна однолінійна архітектура +12В
Багаторівнева система захисту компонентів
+12V1 62.5А
+3.3V 20А
+5V 20А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Molex 4
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OTP (захист від перегрівання) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 16pin (Gen 5) 1
PCI-E 6+2pin 6
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 6
Вхідна напруга 100-240 В
Габарити 150х140х86 мм
ККД 85%
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 750 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Gold
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-0 %