Блок живлення AZZA PSAZ-750W (PSAZ-750W)
В наявності
Код: 105112
Виробник: AZZA
Характеристики
+12V1 - 62А
+3.3V - 15А
+5V - 15А
Оплата
Блок живлення AZZA Black (PSAZ-750W) з форматом ATX підходить для робочих та домашніх комп’ютерів. Потужність 750 Вт достатня практично для будь-якого ПК, а сертифікат 80 PLUS Bronze говорить про високу енергоефективність пристрою. Багаторівнева система захисту дбає про збереження комп’ютера та самого блоку живлення.
Технічні переваги
Активний модуль PFC підвищує фактичну потужність AZZA Black (PSAZ-750W).
Лінії живлення 3,3 В зі струмом 15 А; 5 В зі струмом 15 А і 12 В зі струмом 62 А мають хорошу стабільність незалежно від завантаженості.
120 мм вентилятор ефективно охолоджує внутрішні деталі пристрою.
У комплекті є всі необхідні конектори для різних компонентів системи.
+12V1 62А
+3.3V 15А
+5V 15А
+5Vsb 2.5А
-12V 0.3А
4+4 pin CPU 2
Floppy 1
Molex 2
OCP (захист від перевантаження через струм) є
OPP/OLP (захист від перевантаження) є
OVP (захист від підвищення напруги в мережі) є
PCI-E 6+2pin 4
PFC (Power Factor Correction) активний
SATA 5
SCP (захист від короткого замикання) є
UVP (захист від зниження напруги в мережі) є
Вага 2 кг
Габарити 150х140х86 мм
Колір чорний
Модульне підключення без модульного підключення
Наявність підсвічування без підсвічування
Охолодження 1х120 мм
Потужність 750 Вт
Стандарт 80 Plus 80 Plus Bronze
Форм-фактор ATX
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-30 %
Рюкзак для ноутбука Promate Paramount BP 15.6" Black
Sale
-17 %