Кронштейн Gembird TVS-65S-01 (VESA600х400)
В наявності
Код: 113007
Виробник: Gembird
Характеристики
Вид кронштейна - поворотний
Допустиме навантаження - 32 кг
Колір - чорний
Оплата
Особливості
Стильна підлогова підставка-тринога для телевізора з регульованою висотою
Підтримує більшість LCD-телевізорів з діагоналлю 32-65 дюймів
Забезпечує діапазон повороту до 70 градусів в обох напрямках
Сумісність із VESA, макс. 600 мм x 400 мм
Інтегрована система кабель-менеджменту
Вид кронштейна поворотний
Допустиме навантаження 32 кг
Колір чорний
Кут повороту + 70/- 70°
Максимальный стандарт VESA 600х400 мм
Рекомендована діагональ 32" - 65"
Стандарти VESA 200х200 мм, 300х200 мм, 300х300 мм, 400х200 мм, 400х300 мм, 400х400 мм, 600х400 мм
0%
0%
0%
0%
0%