Кронштейн Gembird WM-55ST-04 (VESA400х400)
В наявності
Код: 113016
Виробник: Gembird
Характеристики
Відстань від стіни - 78 - 400 мм
Вид кронштейна - поворотно-похилий
Допустиме навантаження - 35 кг
Оплата
Настінний кронштейн для телевізора з двома кріпленнями
Підтримує більшість 32-55-дюймових LCD-телевізорів
Сумісність з VESA, макс. 400 мм х 400 мм
Відстань до стіни 78 - 400 мм
Практичний вбудований рідкий рівень для ідеального вирівнювання
Включає всі необхідні монтажні матеріали
Відстань від стіни 78 - 400 мм
Вид кронштейна поворотно-похилий
Допустиме навантаження 35 кг
Колір чорний
Кут нахилу -20°
Рекомендована діагональ 32" - 55"
Стандарти VESA 75х75 мм, 100х100 мм, 200х100 мм, 200х200 мм, 400х200 мм, 300х300 мм, 400х400 мм
0%
0%
0%
0%
0%