Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
Телевізор LG 100QNED86A6
В наявності
Код: 126261
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 600 х 400
Оплата
Опис Телевізор LG 100QNED86A6
Переваги використання:
Максимально велика діагональ для кінотеатрального досвіду
Плавне зображення для спорту, фільмів і геймінгу
AI-процесор для адаптації під контент
Підтримка Dolby Vision та Dolby Atmos
Зручна екосистема WebOS
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 600 х 400
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 65.9 кг
Вага з підставкою 75.7 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 100"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 250 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR25)
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 20 Вт
Процесор зображення alpha 8 AI Gen2
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, 2хRF, LAN, CI, S/PDIF
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 2230х1277х49.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 2230х1372х434 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія дисплея QNED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Частота оновлення 120 Гц
0%
0%
0%
0%
0%