Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
Телевізор LG 50UA75006LA
В наявності
Код: 126276
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Опис Телевізор LG 50UA75006LA
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 9.4 кг
Вага з підставкою 9.5 кг
Версія Bluetooth 5.1
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 78 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR25)
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення alpha 7 AI 4K Gen8
Роз'єми 3хHDMI, USB, LAN, RF-in, mini Jack, CI
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1122х654x67.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1122x718x230 мм
Технології звуку Dolby Digital
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%