Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
В наявності
Код: 126287
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 600 х 400
Оплата
Опис Телевізор LG 86QNED91T6A
Новий телевізор QNED
Зображення, що відповідає вашим вподобанням
Оптимальний звук, що відповідає вашому простору
Інтелектуальне керування яскравістю за будь-якого освітлення
Штучний інтелект забезпечує надзвичайну чіткість і кольори
Реалістичний звук захоплює вас
Резонування потужного звучання
Удосконалений процесор надає вашому звуку динамічного посилення, наповненого потужністю.
Звук відповідає тому, що ви дивитеся
WebOS
Насолоджуйтеся власним, унікальним досвідом перегляду.
Неймовірні масштаби, які вас зачарують
Точне підсвічування забезпечує надзвичайну чіткість
Мільйон відтінків утворюють чудові деталі
Один мільйон динамічних градацій і рівнів яскравості виявляють найчіткіші деталі для нових глибин.
Насолоджуйтесь яскравими та насиченими кольорами
Вас зачарують неймовірно насичені кольори, ще яскравіші, ніж світ навколо вас.
Простота у вас під рукою
Справжні кіносцени вриваються в життя
Насолоджуйтеся повномасштабними візуальними та звуковими ефектами вдома
Націльтеся на колосальні перемоги
Елементи керування розташовані там, де вам потрібно
Не зупиняйтеся, використовуючи меню оптимізації гри та ігрову панель.
Доступ до всіх ваших улюблених ігор
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 600 х 400
Wi-Fi є
Аудіо AAC, AC3, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 58.7 кг
Вага з підставкою 66.9 кг
Версія Bluetooth 5.1
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 86"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 159 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт Magic Remote MR24, батарейки (AA x 2 шт), кабель живлення
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR24)
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Потужність звуку 40 Вт
Процесор зображення alpha 8 AI 4K
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1925x1105x46.1 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1925x1174x370 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Частота оновлення 120 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевізор LG 86QNED91T6A
Телевізор LG 86QNED91T6A
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-13 %