Телевізор LG 55UA75006LA
Телевізор LG 55UA75006LA
Телевізор LG 55UA75006LA
Телевізор LG 55UA75006LA
Телевізор LG 55UA75006LA
Телевізор LG 55UA75006LA
Телевізор LG 55UA75006LA
Телевізор LG 55UA75006LA
В наявності
Код: 126281
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 300 х 200
Оплата
Опис Телевізор LG 55UA75006LA
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 300 х 200
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, apt-X
Відео AV1, HEVC, VP9
Вага без підставки 11.5 кг
Вага з підставкою 11.6 кг
Версія Bluetooth 5.0
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 55"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 86 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR25)
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення alpha 7 AI 4K Gen8
Роз'єми 3хHDMI, USB, CI, LAN
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1236x718x67.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1236x780x230 мм
Технології звуку Dolby Digital
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%