Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
Телевізор LG 50NANO81A6A
В наявності
Код: 126271
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Опис Телевізор LG 50NANO81A6A
Потужний та розумний ШІ-процесор ?7 Gen8
Чисті кольори в реальній роздільній здатності 4K
4K Super Upscaling пожвавлює кожен кадр
HDR10 Pro
Пульт Magic Remote
Al Voice ID
AI Search
AI Chatbot
AI Concierge
AI Picture Wizard
AI Sound Wizard
Оновлення протягом 5 років
Home Hub - платформа все-в-одному для вашого розумного будинку
Об’ємний звук
Динамічне посилення звуку з ШІ-процесором
Обробка за допомогою ШІ покращує звук телевізора, забезпечуючи потужніші звукові враження.
WOW Orchestra
ТБ Ultra Big
Максимізуйте веселощі, використовуйте кілька екранів із функцією Multi View
Gaming Portal перетворює ваш телевізор на досконалий ігровий центр
Приголомшлива гра
Filmmaker mode
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 12.1 кг
Вага з підставкою 13.2 кг
Версія Bluetooth 5.1
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 78 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR25)
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення alpha 7 AI 4K Gen8
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, CI+
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1121x651x57.1 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1121x703x249 мм
Технології звуку Dolby Digital
Технологія дисплея NanoCell
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%