Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
Телевізор Thomson 43QG6C14
В наявності
Код: 126445
Виробник: thomson
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Вага з підставкою 10.6 кг
Версія Bluetooth 5.0
Внутрішня пам'ять 16 ГБ
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 43"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 51 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Контрастність 4000:1
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 8 Вт
Роз'єми 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack, CI+
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 957x589x88 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 957x619x281 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія дисплея QLED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Час відгуку 8 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%