Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
Телевізор Thomson 50QG7C14
В наявності
Код: 126449
Виробник: thomson
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Отримуйте максимальне задоволення від улюблених розваг з неймовірним 4К зображенням та додатково покращеним звучанням з Thomson Google TV 50" QLED Pro.
Насолоджуйтеся різноманітністю розваг та неймовірною якістю з телевізором Thomson Google TV 50" QLED Pro.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо ACC, FLAC, MP3, WAV
Відео 3GP, AVI, FIV, MKV, MOV, MP4, MPG, WEBN
Вага з підставкою 13 кг
Версія Bluetooth 5.0
Внутрішня пам'ять 16 ГБ
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 65 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Кут огляду 178° /178°
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення CA75 1.3GHz + CA55 1.15GHz
Роз'єми 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack, S/PDIF, CI+
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1111х643х75 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1111х676х281 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія дисплея QLED
Фото JPG, PNG, BMP, GIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 144 Гц
0%
0%
0%
0%
0%