Телевізор Thomson Google TV 75" UHD 75UG5C14
В наявності
Код: 126457
Виробник: thomson
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Насолоджуйтесь кінематографічною якістю Thomson Google TV UG5C14.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео 3GP, AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, MPG, WEBM
Вага без підставки 21.2 кг
Вага з підставкою 24 кг
Версія Bluetooth 5.0
Внутрішня пам'ять 16 ГБ
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 75"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Контрастність 4000:1
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Роз'єми 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1668x956x89 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1668х990х281 мм
Технології звуку Dolby Audio
Технологія дисплея LED
Фото JPG, PNG, BMP, GIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.