Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
Телевізор Thomson 55MG7C15
В наявності
Код: 126450
Виробник: thomson
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 300 х 300
Оплата
Це поєднується з численними можливостями підключення: 4 x HDMI, 2 x USB, включно з USB 3.0, а також Wi-Fi і Bluetooth для бездротових підключень. Всі ці функції разом із зручним розміщенням (підтримка VESA 300x300 мм) забезпечують легкість інтеграції у ваш простір і додають елемент стилю завдяки центральній підставці, що підкреслює мінімалістичний дизайн пристрою.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 300 х 300
Wi-Fi є
Аудіо ACC, FLAC, MP3, WAV
Відео 3GP, AVI, FIV, MKV, MOV, MP4, MPG, WEBN
Вага без підставки 13.6 кг
Вага з підставкою 14 кг
Версія Android 11
Версія Bluetooth 5.0
Внутрішня пам'ять 32 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 55"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 83 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Кут огляду 178° /178°
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення CA75 1.3GHz + CA55 1.15GHz
Роз'єми 4хHDMI, 1хUSB, LAN
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1229х717.3х81.2 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1229х761.3х265.7 мм
Технології звуку Dolby Atmos
Технологія дисплея Mini-LED
Фото JPG, PNG, BMP, GIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 144 Гц
0%
0%
0%
0%
0%