Телевізор Thomson 75MG7C15
Телевізор Thomson 75MG7C15
Телевізор Thomson 75MG7C15
Телевізор Thomson 75MG7C15
Телевізор Thomson 75MG7C15
Телевізор Thomson 75MG7C15
Телевізор Thomson 75MG7C15
Телевізор Thomson 75MG7C15
Телевізор Thomson 75MG7C15
В наявності
Код: 126451
Виробник: thomson
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Оплата
Стильна конструкція телевізора з центральною підставкою забезпечує стійкість та додає елегантності вашому інтер’єру. Ергономічний пульт дистанційного керування з підсвічуванням додає комфорту під час управління пристроєм у вечірній час. Завдяки підтримці стандарту VESA (400x300 мм), телевізор легко монтується на стіну, що економить простір у вашій вітальні.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Аудіо MP3, WAV, AAC, FLAC
Відео 3GP, AVI, FLV, MKV, MOV, MP4, MPG, WEBM
Вага без підставки 28.5 кг
Вага з підставкою 29 кг
Версія Android 11
Версія Bluetooth 5.0
Внутрішня пам'ять 32 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 75"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 150 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт, підставка, документація
Кут огляду 178° /178°
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення CA75 1.3GHz + CA55 1.15GHz
Роз'єми 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1669.9х1001.8х320мм
Технології звуку Dolby Audio
Технологія дисплея LED
Фото JPG, PNG, BMP, GIF
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 144 Гц
0%
0%
0%
0%
0%