Джерело безперебійного живлення Eaton 5PX G2, 1500VA/1500W (5PX1500IRT2UG2)
В наявності
Код: 106975
Виробник: Eaton
Характеристики
Ємність батарей - 9 Агод
Акумуляторна батарея - внутрішня
Вага - 22.4 кг
Оплата
Ємність батарей 9 Агод
Акумуляторна батарея внутрішня
Вага 22.4 кг
Вихідна напруга 230 В
Вхідна напруга 200-240 В
Габарити (ШхВхГ) 438x85.5х448 мм
Захист від перевантаження є
Кількість IEC-розеток 8
Кількість батарей 4
Кількість вихідних розеток 8
Наявність USB-порту є
Номінальна напруга АКБ 12 В
Потужність активна 1500 Вт
Потужність повна 1500 VA
Форма вихідного сигналу чиста синусоїда
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-47 %