Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
В наявності
Код: 126290
Оплата
Опис Телевiзор LG OLED55B56LA
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 14.3 кг
Вага з підставкою 14.5 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 55"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт ДК, кабель живлення, документація
Модель пульту Magic Remote (MR25)
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 20 Вт
Процесор зображення alpha 8 AI Gen2
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1228x708x45.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1228х772х235 мм
Технології звуку AI Sound, Clear Voice Pro
Технологія дисплея OLED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Час відгуку 0.1 мс
Частота оновлення 120 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевiзор LG OLED55B56LA
Телевiзор LG OLED55B56LA
В наявності
Нещодавно переглянуті
Hit
Епілятор Philips BRE700/00
Sale
-29 %
Кавомашина Philips EP0820/00
Sale
-11 %
Фен Babyliss 6714E
-13 %