Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
В наявності
Код: 126288
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 600 х 400
Оплата
Опис Телевiзор LG 86UT81006LA
Подайте кожну деталь у чіткому вигляді
HDR10 Pro
Пролийте світло на дрібні деталі
Alpha 5 AI-процесор 4K Gen7
Випробуйте чудові розваги, покращені зсередини
Акустична настройка AI
Оптимальний звук для вашого простору
Інтелект, яскравий за будь-якого освітлення
AI Звук Про
Почуйте кожну деталь звукового ландшафту.
Звук підходить для всього, що ви дивитеся
Реалістичний звук проникає у ваш простір
Ударний звук резонує
Удосконалення процесора штучного інтелекту надають вашому звуку динамічності та потужності.
webOS 24
Зробіть перегляд телевізора своїм
Ультра великий екран
Збільште свої гострі відчуття
Надвеликий дисплей перетворить всі ваші розваги на масштаб і чіткість блокбастера.
Режим режисера
Дивіться так, як мріяли режисери
Досвід домашнього кінотеатру
Чари кіно не виходячи з дому
Потужний геймплей
Пориньте в дію на повній швидкості
Управління прямо там, де воно вам потрібне
Не робіть пауз, щоб використовувати Game Optimizer та Game Dashboard.
Доступ до всіх ваших улюблених ігор
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 600 х 400
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 45.2 кг
Вага з підставкою 48.9 кг
Версія Bluetooth 5.1
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 86"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 217 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR24)
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 20 Вт
Процесор зображення alpha 5 AI 4K
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1927х1104х59.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1927х1178х425 мм
Технології звуку Dolby Digital
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевiзор LG 86UT81006LA
Телевiзор LG 86UT81006LA
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-46 %