Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
Телевiзор LG OLED65B56LA
В наявності
Код: 126295
Оплата
Опис Телевiзор LG OLED65B56LA
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 17.1 кг
Вага з підставкою 17.3 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 65"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 20 Вт
Процесор зображення alpha 8 AI Gen2
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1449x832x45.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1449х896х235 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital
Технологія дисплея OLED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 120 Гц
0%
0%
0%
0%
0%