Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
В наявності
Код: 126291
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 300 х 200
Оплата
Опис Телевiзор LG OLED48B56LA
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 300 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 11.5 кг
Вага з підставкою 11.7 кг
Версія Bluetooth 5.0
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 48"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, документація
Кут огляду 178° /178°
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 20 Вт
Процесор зображення alpha 8 AI Gen2
Роз'єми 4хHDMI, 2хUSB, LAN, S/PDIF, CI, RF-in
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1070x620x45.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1070х684х235 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital
Технологія дисплея OLED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Частота оновлення 120 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевiзор LG OLED48B56LA
Телевiзор LG OLED48B56LA
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-29 %
Фен Philips HPS910/00
Sale
-11 %
Фен Babyliss 6714E
-13 %