Телевiзор LG 43NANO81A6A
Телевiзор LG 43NANO81A6A
Телевiзор LG 43NANO81A6A
Телевiзор LG 43NANO81A6A
Телевiзор LG 43NANO81A6A
Телевiзор LG 43NANO81A6A
Телевiзор LG 43NANO81A6A
Телевiзор LG 43NANO81A6A
Телевiзор LG 43NANO81A6A
В наявності
Код: 126266
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Опис Телевiзор LG 43NANO81A6A
Зустрічайте потужний і розумний процесор alpha 7 AI Gen8
Чисті кольори у справжньому 4K
Пульт AI Magic Remote доповнює досвід користування штучним інтелектом
AI Voice ID
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 8.9 кг
Вага з підставкою 10 кг
Версія Bluetooth 5.1
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 43"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 65 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR25)
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 20 Вт
Процесор зображення alpha 7 AI 4K Gen8
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RF-in, mini Jack, CI
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 967x564x57.1 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 967x629x249 мм
Технології звуку Dolby Digital
Технологія дисплея NanoCell
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%