Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
В наявності
Код: 126286
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 600 х 400
Оплата
Опис Телевiзор LG 86NANO81A6A
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 600 х 400
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 45.2 кг
Вага з підставкою 48.9 кг
Версія Bluetooth 5.1
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 86"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 217 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR25)
Операційна система WebOS
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 20 Вт
Процесор зображення alpha 7 AI 4K Gen8
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RF-in, S/PDIF, CI
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1927х1104х59.9 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1927х1178х425 мм
Технології звуку Dolby Digital
Технологія дисплея NanoCell
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевiзор LG 86NANO81A6A
Телевiзор LG 86NANO81A6A
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-18 %