Комутатор Dahua DH-CS4010-8GT-110
Sale
-19 %
В наявності
Код: 111282
Виробник: DAHUA Technology
До кінця акції:
Характеристики
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 10
PoE In / PoE Out - ні / так
Бюджет PoE - До 110 Вт
Оплата
Блискавкозахист
Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 110 Вт
Вага 500 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 10 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 8 портів
Максимальна швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Максимальне енергоспоживання 120 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 190 x 106 x 30 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний + стійковий
0%
0%
0%
0%
0%