Комутатор Dahua DH-PFS3110-8ET1GT1GF-96
В наявності
Код: 111288
Виробник: DAHUA Technology
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 8
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 1
PoE In / PoE Out - ні / так
Оплата
PFS3110-8ET1GT1GF-96 — некерований настільний комутатор PoE з 8 х порти PoE 10/100 Мбіт/с. Він забезпечує 8 портів Ethernet х 10/100 Мбіт/с,1 х 1000 M SFP і 1 х 10/100/1000 Мбіт/с вихідний порт. Продукт оснащений двома типами режимів передачі (Extend Mode On/ OFF). Червоний порт підтримує IEEE802.3bt і стандарт Hi-PoE. Максимальна споживана потужність 90 Вт. Також підтримує сторожовий таймер PoE, щоб уникнути ручного обслуговування та обслуговування пристрою перезапуску, який може реалізувати інтелектуальне керування та зменшити вартість.
PoE In / PoE Out ні / так
SFP 1
Бюджет PoE До 96 Вт
Вага 650 г
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 110 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Розміри (ШхВхГ) 240 x 105 x 28 мм
Тип некерований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний + стійковий
0%
0%
0%
0%
0%