Комутатор Dahua DH-CS4226-24ET-240
В наявності
Код: 111285
Виробник: DAHUA Technology
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 24
PoE In / PoE Out - ні / так
Бюджет PoE - До 240 Вт
Оплата
Блискавкозахист
Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 240 Вт
Вага 2500 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 26 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 24 порти
Комбо порт GE/SFP 2
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 265 Вт
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 440 х 221 х 44 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор стійковий
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-1 %
Смарт-годинник Mibro A3 Mocha
Sale
-31 %
Відпарювач Tefal Origin Home IT3280E1
-1 %