Комутатор Dahua DH-CS4218-16ET-190
Sale
-10 %
В наявності
Код: 111284
Виробник: DAHUA Technology
До кінця акції:
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 16
PoE In / PoE Out - ні / так
Бюджет PoE - До 190 Вт
Оплата
Блискавкозахист
Повітряний розряд: 8 кВ;
Контактний розряд: 6 кВ
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 190 Вт
Вага 2230 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 18 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 16 портів
Комбо порт GE/SFP 2
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 154 Вт
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 440 х 221 х 44 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор стійковий
0%
0%
0%
0%
0%