Комутатор Dahua DH-CS4010-8ET2GT-110
Sale
-10 %
В наявності
Код: 111279
Виробник: DAHUA Technology
До кінця акції:
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 8
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 2
PoE In / PoE Out - ні / так
Оплата
Підтримує протоколи PoE (IEEE802.3af), PoE+ (IEEE802.3at) та Hi-PoE (IEEE802.3bt) із загальним бюджетом живлення 110 Вт. Комутатор живиться від джерела з напругою 54 ВDC і струмом 2.22 A.
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 110 Вт
Вага 360 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Кількість портів з підтримкою PoE 8 портів
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 115 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 184.6 х 103.3 х 27 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний + стійковий
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-12 %
Пилосос Philips XB9154/09
-1 %
Смарт-годинник Mibro A3 Mocha
-31 %
Відпарювач Tefal Origin Home IT3280E1
-1 %