Комутатор Dahua DH-PFS3009-8ET1GT-96
В наявності
Код: 111287
Виробник: DAHUA Technology
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 8
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 1
PoE In / PoE Out - ні / так
Оплата
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 96 Вт
Вага 470 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 9 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 8 портів
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 110 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / є / ні
Розміри (ШхВхГ) 190 x 100 x 30 мм
Тип некерований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний + стійковий
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-10 %
Багатофункціональний пристрій A4 ч/б Pantum M6500
Hit
Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Veil White (4894947093036)
Sale
-39 %
Гра NBA 2K26 для PlayStation 4, Blu-ray (5026555439282)
-59 %