Комутатор Dahua DH-PFS3211-8GT-120
В наявності
Код: 111290
Виробник: DAHUA Technology
Характеристики
Gigabit Ethernet (10/100/1000 Мбіт/с) - 9
PoE In / PoE Out - ні / так
SFP - 2
Оплата
Пристрій має 1.75 Мб буферної пам’яті. Розмір таблиці MAC-адрес становить 4К.
Для живлення необхідне джерело DC 48В-57В, підтримує подвійне резервне живлення. Також, комутатор має захист від блискавки: в загальному режимі 4 кВ, в диференціальному - 3 кВ; ESD-захист: від контактного розряду - 6 кВ, від повітряного розряду - 8 кВ. Потужність: порт 1 і 5 ?60Вт; порти 2-4, 6-8: ?30Вт. Загальна споживана потужність PoE - до 120 Вт.
PoE In / PoE Out ні / так
SFP 2
Бюджет PoE До 120 Вт
Вага 620 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 11 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 8 портів
Максимальна швидкість LAN портів 1 Гбіт/с
Максимальне енергоспоживання 140 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Розміри (ШхВхГ) 150 x 110 x 42 мм
Тип некерований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор настільний
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-10 %
Багатофункціональний пристрій A4 ч/б Pantum M6500
Hit
Смартфон Tecno Spark 40C (KM4k) 4/128GB Veil White (4894947093036)
Sale
-39 %
Гра NBA 2K26 для PlayStation 4, Blu-ray (5026555439282)
-59 %