Телевiзор Kivi 32F770QB
Телевiзор Kivi 32F770QB
Телевiзор Kivi 32F770QB
Телевiзор Kivi 32F770QB
Телевiзор Kivi 32F770QB
В наявності
Код: 126238
Виробник: Kivi
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 100
Оплата
Опис Телевiзор Kivi 32F770QB
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
Wi-Fi є
Відстань між ніжками 674 мм
Вага без підставки 3.8 кг
Вага з підставкою 4.2 кг
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 32"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 58 Вт
Колір чорний
Контрастність 6000:1
Модель пульту RC20
Оперативна пам'ять 1 Гб
Операційна система Android TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 5 Вт
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, RF-in, mini Jack, CI
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 720x430x62 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 720x465x183 мм
Технології звуку Dolby Audio, Dolby Plus, Sound surround
Технологія дисплея QLED
Тип матриці VA
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%