Телевiзор Kivi 50U770QB
Телевiзор Kivi 50U770QB
Телевiзор Kivi 50U770QB
Телевiзор Kivi 50U770QB
Телевiзор Kivi 50U770QB
В наявності
Код: 126252
Виробник: Kivi
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Оплата
Опис Телевiзор Kivi 50U770QB
ЧОМУ САМЕ KIVI?
QUANTUM DOTS
ВДОСЛІННІСТЬ ЗВУКУ
Dolby
Audio
Глибина звуку Dolby Audio створює атмосферу кінотеатру.
Sound
Surround
Об’ємний звук та ефект присутності завдяки технології Sound Surround.
Auto Volume
Control
Автоматичне балансування несподіваних перепадів гучності.
PCmode
Адаптує зображення для роботи у режимі монітора.
Gamemode
Мінімізує затримку швидкої реакції.
Промовляйте свої команди та спостерігайте, як ваш телевізор перетворює кожен запит на дію.
Практичний пульт RC20
Голосове керування
Елегантний чорний колір
Комфорт у кожному натисканні
Швидкий доступ до улюблених програм.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Відстань між ніжками 1064 мм
Вага без підставки 10 кг
Вага з підставкою 9.5 кг
Версія Android 11
Версія Bluetooth 5.0
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Модель пульту RC20
Оперативна пам'ять 1.5 ГБ
Операційна система Android TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Процесор зображення Quad core
Роз'єми 4хHDMI, 3хUSB, LAN, mini Jack, CI+
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1116х642х61 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1116х705х265 мм
Технології звуку Dolby Audio
Технологія дисплея QLED
Тип матриці VA
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%