Телевiзор Kivi 40F820KB
Телевiзор Kivi 40F820KB
Телевiзор Kivi 40F820KB
Телевiзор Kivi 40F820KB
Телевiзор Kivi 40F820KB
Телевiзор Kivi 40F820KB
Телевiзор Kivi 40F820KB
В наявності
Код: 126247
Виробник: Kivi
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Опис Телевiзор Kivi 40F820KB
Звукова система потужністю 2х10 Вт підтримує Dolby Atmos і Dolby Digital, створюючи насичене об’ємне звучання. Технології Dolby Vision, HDR і HLG покращують контрастність і роблять відео більш реалістичним і живим.
Телевізор виконаний у елегантному чорному корпусі з пластиковими ніжками (відстань між ними — 700 мм) і підтримує настінне кріплення VESA 200х200 мм. Це сучасний і функціональний телевізор, який стане чудовим доповненням будь-якої кімнати.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Відстань між ніжками 700 мм
Вага без підставки 5.5 кг
Вага з підставкою 7 кг
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 40"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 86 Вт
Колір чорний
Контрастність 1800:1
Модель пульту RC25
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Роз'єми 2хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 893x509x82 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 893x561x198 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital
Технологія MEMC є
Технологія дисплея QLED
Тип матриці DLED
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Час відгуку 8 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевiзор Kivi 40F820KB
Телевiзор Kivi 40F820KB
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-47 %
Кавомашина Krups Evidence EA890810
Sale
-6 %
Телевізор Tesla 50E655BUS
-0 %