Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
В наявності
Код: 126253
Виробник: Kivi
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 300 х 300
Оплата
Опис Телевiзор Kivi 50U800KB
Звукова система із двома динаміками потужністю по 12 Вт підтримує Dolby Atmos і Dolby Digital, створюючи ефект об’ємного звучання без потреби у додатковій акустиці.
Телевізор вирізняється елегантним чорним дизайном, має пластикові ніжки з відстанню між ними 985 мм і підтримує настінне кріплення VESA 300х300 мм.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 300 х 300
Wi-Fi є
Відстань між ніжками 985 мм
Версія Android 11
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 50"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Контрастність 4000:1
Оперативна пам'ять 2 ГБ
Операційна система Android TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 12 Вт
Процесор зображення Quad core
Роз'єми 3хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1110x643x86 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1110x695x302 мм
Технології звуку Dolby Audio
Технологія MEMC є
Технологія дисплея LED
Тип матриці IPS
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Час відгуку 6 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
Телевiзор Kivi 50U800KB
Телевiзор Kivi 50U800KB
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-24 %