Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Телевiзор Kivi 32H550NB
Sale
-8 %
Телевiзор Kivi 32H550NB
В наявності
Код: 126241
Виробник: Kivi
До кінця акції:
Характеристики
Smart TV - без Smart TV
VESA - 200 х 100
Вага без підставки - 4 кг
Оплата
Опис Телевiзор Kivi 32H550NB
Окремий режим під'єднання до ПК робить можливим використання телевізора як монітора, а роз'єми HDMI, SCART, mini RCA, 3,5 mm Audio та USB дозволяють підключати необхідні пристрої.
Безрамковий дизайн доповнений металевою підставкою у стилі Super Slim, яка підкреслює витонченість моделі та поєднує її з сучасним інтер'єром. Звук відтворюється через 2 динаміки потужністю по 8 Вт, реалізовано технологію просторового звучання Dolby Audio. Комфорт використання забезпечується високою якістю зображення, звуку, зручним інтерфейсом та ергономічним пультом дистанційного керування.
Smart TV без Smart TV
VESA 200 х 100
Вага без підставки 4 кг
Вага з підставкою 4.2 кг
Діагональ екрану 32"
Енергоспоживання 38 Вт
Колір чорний
Комплект постачання ніжки, пульт ДК, батарейки, інструкція, гарантійний талон
Контрастність 8000:1
Операційна система без ОС
Потужність звуку 2 х 8 Вт
Роз'єми HDMI/USB
Роздільна здатність екрану HD (1366х768)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 722x425x63 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 722x465x180 мм
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Час відгуку 8.5 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%