Телевiзор Kivi 32H820KB
Телевiзор Kivi 32H820KB
Телевiзор Kivi 32H820KB
Телевiзор Kivi 32H820KB
Телевiзор Kivi 32H820KB
Телевiзор Kivi 32H820KB
Телевiзор Kivi 32H820KB
Телевiзор Kivi 32H820KB
В наявності
Код: 126243
Виробник: Kivi
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Опис Телевiзор Kivi 32H820KB
Аудіосистема потужністю 2х10 Вт підтримує Dolby Atmos і Dolby Digital, створюючи об’ємне та чисте звучання. Телевізор також сумісний з Dolby Vision, HDR, HLG, що покращує контрастність і деталізацію зображення.
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
Wi-Fi є
Відстань між ніжками 670 мм
Вага без підставки 4.1 кг
Вага з підставкою 4.9 кг
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 32"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 75 Вт
Колір чорний
Контрастність 1700:1
Модель пульту RC25
Операційна система Google TV
Підтримка HDR є
Покриття екрана антивідблискове
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Роз'єми 2хHDMI, 2хUSB, LAN, mini Jack
Роздільна здатність екрану HD (1366х768)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 717x424x82 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 717x478x198 мм
Технології звуку Dolby Atmos, Dolby Digital
Технологія MEMC є
Технологія дисплея QLED
Тип матриці DLED
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Час відгуку 8 мс
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%