Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Телевiзор Kivi 32F760QW
Sale
-20 %
Телевiзор Kivi 32F760QW
В наявності
Код: 126239
Виробник: Kivi
До кінця акції:
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 100
Оплата
Опис Телевiзор Kivi 32F760QW
Безрамковий дизайн
Вражаюча якість зображення
Потужна продуктивність
Роз'єми та тюнери
Звук високої якості
Сучасне управління
RC70 шильд, що світиться в темряві, спрощує використання пульта в темних кімнатах.
Chromecast та DLNA розширюють можливості вашого телевізора та роблять його мультифункціональним.
Додаткові переваги
Безпека та гарантія
Зробіть крок до майбутнього разом із телевізором 32F760QW. Купуйте якість та стиль у кожній деталі!
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 100
Wi-Fi є
Відстань між ніжками 375 мм
Вага без підставки 4 кг
Вага з підставкою 4.2 кг
Версія Bluetooth 5.1
Внутрішня пам'ять 8 Гб
Діагональ екрану 32"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 58 Вт
Колір білий
Контрастність 7000:1
Операційна система Android TV
Потужність звуку 2 х 8 Вт
Роз'єми HDMI/USB
Роздільна здатність екрану Full HD (1920х1080)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 720х425х63 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 720х465х180 мм
Технології звуку Dolby Audio
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T/C/T2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%