Телевiзор Kivi 50U740NB
Телевiзор Kivi 50U740NB
Телевiзор Kivi 50U740NB
Телевiзор Kivi 50U740NB
Телевiзор Kivi 50U740NB
Телевiзор Kivi 50U740NB
Телевiзор Kivi 50U740NB
В наявності
Код: 126251
Виробник: Kivi
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 400 х 300
Оплата
Опис Телевiзор Kivi 50U740NB
Представляємо нашу нову лінійку Smart TV KIVI 2022 року.
Безрамковий екран
Ширина бічних рамок лише 2.6 мм.
Мінімалістичний дизайн, що підійде скрізь.
Тонкі металеві підставки
Більше кольорів завдяки технології HDR
Чітке та деталізоване зображення з технологією Ultra Clear
Оптимізація контрасту з технологією Super Contrast Control
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 400 х 300
Wi-Fi є
Вага з підставкою 9.2 кг
Діагональ екрану 50"
Колір чорний
Операційна система Android TV
Підтримка HDR є
Потужність звуку 2 х 10 Вт
Роз'єми HDMI/USB
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1116х643х84 мм
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T2/C
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%