Телевiзор LG 32LT661HBZA
Телевiзор LG 32LT661HBZA
Телевiзор LG 32LT661HBZA
Телевiзор LG 32LT661HBZA
Телевiзор LG 32LT661HBZA
Телевiзор LG 32LT661HBZA
Телевiзор LG 32LT661HBZA
Телевiзор LG 32LT661HBZA
В наявності
Код: 126265
Виробник: LG
Характеристики
Bluetooth - є
Smart TV - зі Smart TV
VESA - 200 х 200
Оплата
Опис Телевiзор LG 32LT661HBZA
Стандартний готельний телевізор із Pro:Centric Smart
Рішення для управління готельними телевізорами Pro:Centric
Серверний додаток Pro:Centric
Рішення Pro:Centric Direct
Smart TV від LG webOS 4.5
Розпізнавання голосових команд
Soft AP
SmartShare
ScreenShare
Технологія Bluetooth Sound Sync
Меню швидких налаштувань
Готельний режим
Вітальне відео / екран привітання
EzManager
Клонування через USB
Pro:Idiom
Bluetooth є
Smart TV зі Smart TV
VESA 200 х 200
Wi-Fi є
Вага без підставки 4.8 кг
Вага з підставкою 4.85 кг
Версія Bluetooth 5.0
Діагональ екрану 32"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц
Енергоспоживання 46.3 Вт
Колір чорний
Комплект постачання телевізор, пульт дистанційного керування, документація
Операційна система WebOS
Потужність звуку 2 х 5 Вт
Роз'єми HDMI/AV/USB
Роздільна здатність екрану HD (1366х768)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 739x441x84 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 739х495х241 мм
Технологія дисплея LED
Цифровой тюнер DVB-T2/C/S2
Частота оновлення 60 Гц
0%
0%
0%
0%
0%