Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
Телевiзор LG OLED65C54LA
В наявності
Код: 126294
Оплата
Опис Телевiзор LG OLED65C54LA
Переваги:
Ідеальний чорний та безмежний контраст завдяки OLED
До 144 Гц — максимальна плавність в іграх
Dolby Vision і Atmos — кінотеатр у вас удома
Інтелектуальна система webOS із голосовим керуванням
HDMI 2.1 — для геймінгу нового рівня
Тонкий корпус і мінімалістичний дизайн
Wi-Fi є
Аудіо AC4, AC3, EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X
Вага без підставки 16.6 кг
Вага з підставкою 18.5 кг
Версія Bluetooth 5.3
Голосове керування є (пульт)
Діагональ екрану 65"
Діапазон частот Wi-Fi 2.4 ГГц, 5 ГГц
Енергоспоживання 124 Вт
Колір чорний
Кут огляду 178° /178°
Модель пульту Magic Remote (MR25)
Покриття екрана глянсове
Потужність звуку 2 х 20 Вт
Процесор зображення alpha 9 AI 4K
Роз'єми 4хHDMI, 3хUSB, LAN, S/PDIF, CI+
Роздільна здатність екрану 4K UHD (3840х2160)
Розміри без підставки (ШхВхГ) 1441x826x45.1 мм
Розміри з підставкою (ШхВхГ) 1441x880x230 мм
Технології звуку Dolby Digital
Технологія дисплея OLED
Цифровой тюнер DVB-T/T2/C/S2
Час відгуку 0.1 мс
Частота оновлення 144 Гц
0%
0%
0%
0%
0%