Комутатор Dahua DH-CS4218-16ET-135
Sale
-10 %
Hit
В наявності
Код: 111283
Виробник: DAHUA Technology
До кінця акції:
Характеристики
Fast Ethernet (10/100 Мбіт/с) - 16
PoE In / PoE Out - ні / так
Бюджет PoE - До 135 Вт
Оплата
Блискавкозахист
Повітряний розряд: 8 кВ; Контактний розряд: 6 кВ
PoE In / PoE Out ні / так
Бюджет PoE До 135 Вт
Вага 2230 г
Входить до комплекту комутатор, кабель живлення, документація
Загальна кількість портів 18 портів
Кількість портів з підтримкою PoE 16 портів
Комбо порт GE/SFP 2
Максимальна швидкість LAN портів 100 Мбіт/с
Максимальне енергоспоживання 154 Вт
Матеріал корпусу метал
Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ є / ні / ні
Рівень управління L2
Розміри (ШхВхГ) 440 х 221 х 44 мм
Тип керований
Тип охолодження пасивне
Форм-фактор стійковий
0%
0%
0%
0%
0%
Відгуків про цей товар ще не було.
В наявності
Нещодавно переглянуті
Sale
-13 %